Na nas możesz liczyć

O nas

Wiemy, z jak sporą dawką stresu wiążą się wszelkiego rodzaju awarie, szczególnie wtedy, kiedy czas goni, obowiązki się namnażają, a samochód nie jest zdatny do użytku. Przyczyny takich awarii mogą być różne – począwszy od niespodziewanych przeszkód na drodze, przez nawierzchnię będącą w złym stanie po niewłaściwe serwisowanie. W takich sytuacjach ważne jest profesjonalne, niezawodne wsparcie, które gwarantuje Mobilna Wulkanizacja Pan Oponka.

Nasz mobilny serwis opon jest nowoczesną odpowiedzią na tradycyjne warsztaty wulkanizacyjne. Czas, aby to serwis dojechał do Ciebie! Dzięki Mobilnej Wulkanizacji nie tracisz czasu w kolejkach, sam ustalasz miejsce i czas wymiany opon w Twoim samochodzie. Nasi specjaliści przyjeżdżają samochodem wyposażonym w komplet urządzeń i narzędzi wymaganych do serwisu i wymiany opon .
Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Wystarczy jeden telefon, a my błyskawicznie dojedziemy na wskazane miejsce i zajmiemy się Twoim problemem, dzięki czemu zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Zaufaj naszej mobilnej wulkanizacji i przekonaj się, jak szybko i profesjonalnie działają nasi fachowcy.
Działamy 7 dni w tygodniu.

Czy warto skorzystać z usług naszego mobilnego serwisu opon?

Z pewnością tak, jeśli chcesz mieć pewność dobrze wykonanej usługi, cenisz sobie swój czas i zależy Ci na wygodzie. Nasz niewątpliwy atut to także bardzo konkurencyjne stawki. Jednak najlepszą reklamą warsztatu są opinie i rekomendacje zadowolonych klientów, którzy stale do nas wracają!

Zobacz co mówią o nas nasi klienci!

Dariusz Nowakowski

Brak koła zapasowego - taki efekt niedopatrzenia przy zakupie auta. Koło przebiłem, a firma całe szczęście mi pomogła mi wybrnąć z tego problemu. Polecam!

Robert Dziobak

Super . Umówiłem się w piątek na sobotę 8 rano. Pan zadzwonił parę minut wcześniej że już jest . Co za niebywałą punktualność rzadko teraz spotykana . Szybka diagnoza , wymiana opony ,którą miał pan ze sobą . Polecam bardzo pana usługi .

Oskar Bojarski

Szybka diagnoza i rozpoznanie problemu.:D Cała sytuacja szybko została załatwiona przez waszą wulkanizacje. Cieszę się, że trafiłem na was:).

Szymon Kowalczyk

Świetna robota. W 20 minut dziura załatana i można jeździć dalej :). Dodatkowy plus za możliwość płatności kartą.

Selim Saffarini

Bardzo polecam, miła profesjonalna obsługa , sprawdził mi felgi ocenił ich stan , doradził 🙂 wymiana odbyła się bardzo krótko...polecam!!! 🙂

Dariusz Sala

Otrzymałem mega szybką i fachową pomoc. Z całego serca polecam. Można na nich liczyć w przypadku niemiłego incydentu na drodze.

Anita Lewińska

Zeszło mi powietrze z opony i nie mogłam jechać dalej, dlatego w takich chwilach jestem wam ogromnie wdzięczna, że istniejecie. Polecam!!

Oliwia Czarnota

Nie ma lepszego wyboru niż Pan Oponka. Przekonałam się już, że mogę ufać tylko im. Żadna inna wulkanizacja nie ma tak dobrej oferty.

Marianna Baron

Szybka diagnoza i naprawa mojego samochodu pozwoliła, abym mogła dalej ruszyć w drogę. Serdecznie pozdrawiam i polecam z całego serca!!

Rafał Przybylski

Wspaniały serwis obsługujący w terenie, gdy nasze auta odmówią posłuszeństwa. Dziękuje Wam za przyjazd i za możliwość kontynuowania drogi do domu rodzinnego. Pozdrawiam